سئو

Seo

از مهم ترین فاکتورهای دیجیتال مارکتینگ میتوان به سئو اشاره کرد که به معنی بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو میباشد،این بهینه سازی به منظور دیده شدن در نتایج جستجو و نهایتا افزایش ترافیک ورودی به سایت انجام میگیرد.

فاکتورهای بسیار زیادی در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو دخیل هستند که از این دست میتوان به کلمات کلیدی مورد استفاده در سایت،محتوای سایت و لینک های ورودی به سایت از سایت های دیگر اشاره نمود.

اگر بخواهیم تعریفی خلاصه از SEO داشته باشیم میتوانیم بگوییم به مجموعه فعالیت هایی که در طراحی سایت،تعیین استراتژی محتوا و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجو به دست آوریم و بازدیدکننده بیشتری برای سایت کسب کنیم،سئو گفته میشود.

سئو فقط مختص به موتورهای جستجو نیست و مناسب سازی وبسایت برای بازدیدکنندگان نیز فاکتور مهمی در آن به شمار میرود به طوریکه گوگل نیز برخی سیاست های خود را با توجه به رفتار کاربران و مخاطبان تغییر داده است.

مهم ترین مراحل سئو

سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو فرآیندی زمانبر است و نیازمند تاکتیک های مناسبی برای کسب نتیجه میباشد.

۳ رکن اصلی در سئو عبارت اند از : Technical – On Page – Off Page

 Technical

رعایت استاندارد در کدنویسی ، رعایت اصول سئو در طراحی ، رعایت استاندارد نشانه گذاری ، رعایت طراحی ریسپانسیو و افزایش سرعت سایت را سئو تکنیکال مینامیم که مهم ترین رکن میباشد زیرا جهت انجام ۲ مورد بعدی حتما نیازمند بستری مناسب و اصولی هستیم.

 OnPage

به انجام فعالیت هایی مانند آنالیز و شناسایی کلمات کلیدی ، آنالیز رقبا ، تعیین و تدوین استراتژی محتوایی ، تولید محتوای مناسب و با ارزش ، دسته بندی ، لینک سازی داخلی ، برچسب گذاری و … سئو OnPage گفته میشود.محتوا مهم ترین اصل در این زمینه به شمار میرود.

 OffPage

مکمل موارد بالا فعالیت در شبکه های اجتماعی ، لینک سازی خارجی ، کامنت مارکتینگ ، فعالیت در فروم های مرتبط ، رپورتاژ آگهی و … هستند که شما را به بالاترین و بهترین نتایج در موتورهای جستجو خواهند رساند.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره داشتید با من تماس بگیرید،میزبان صدای گرمتون هستم : ۰۹۱۹۶۲۱۷۶۴۹ سامان اعلائی